,,Biała sobota” w Brzegu Dolnym

lip 19, 2023Aktualności - CIR, Ogólne

Drodzy Pacjenci,

wspaniały weekend za nami! Firma Creator miała przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu „Biała Sobota” – pikniku dla Mieszkańców Brzegu Dolnego, który odbył się 15 lipca 2023 r. Pogoda była upalna, co idealnie wpłynęło na prezentację naszych innowacyjnych rozwiązań.

Na naszym stoisku mogliście zobaczyć mobilną kriokomorę, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. To urządzenie, które dzięki niskim temperaturom przynosi ulgę w bólach mięśniowych i stawowych, pomaga w regeneracji organizmu oraz poprawia ogólne samopoczucie. Jeśli nie mieliście okazji przetestować jej działania, serdecznie zapraszamy do naszego centrum, gdzie możecie skorzystać z tej rewolucyjnej technologii.

Dodatkowo, zachęcaliśmy rodziców do skorzystania z naszej oferty w Centrum Rehabilitacji Dzieci Creatorek, gdzie lada dzień zostanie uruchomiony Ośrodek Diagnostyki Wad Postawy. Zarówno dorośli, jak i młodzież będą mogli skorzystać z badania komputerowego, diagnozując wszelkie nieprawidłowości postawy. Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną oraz nowoczesne metody rehabilitacji, które pomagają w powrocie do pełnej sprawności. Zachęcamy do obserwowania naszych profilów społecznościowych na Facebooku oraz strony internetowej www.Creatorek.pl aby być na bieżąco – dane w stopce strony.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Wasze zainteresowanie i wsparcie są dla nas niezwykle ważne!

Do zobaczenia w Creator!

Skip to content